img

Ukryte możliwości telefonu komórkowego

Obecnie w ogóle ciężko sobie wyobrazić życie bez komórek. Ten gadżet to nieodłączny atrybut naszego życia. Ratuje nas w wielu codziennych sytuacjach.

Prawda jednak jest taka, że wielu z nas w ogóle nie ma pojęcia jak wiele możliwości mają te urządzenia. Zgubiony telefon komórkowy Jeśli chodzi o ukryte możliwości to na pewno wiele osób nie wie, że będzie można między innymi zdalnie sterować takim telefonem. Jeśli nie mieszkamy w dużym mieście na pewno będzie warto przygotować się na wypadek kradzieży czy zgubienia telefonu. Jeśli już wiemy, że telefon nie jest blisko nas będzie można myśleć o szukaniu dobrego rozwiązania, by go odzyskać. Android da nam możliwość lokalizowania, zadzwoni do nas przez ustawioną wibrację. Można także zdalnie zablokować telefon oraz wymazać te dane, które są dla nas najważniejsze i chcemy je ochronić.

Mamy obecnie takie same aplikacje jak nam oferuje Android w innych systemach, które w najlepszych obecnie telefonach się pojawiają. dlatego dzięki temu będzie można ochronić swoje dane i swój telefon niezależnie od tego jaką markę urządzenia konkretnie posiadamy. Zawsze można także udać się do operatora i przez numer IMEI również postarać się o zablokowanie naszego urządzenia. W niebezpiecznych sytuacjach można się także ratować poprzez numer alarmowy 112, który połączy nas z najważniejszymi służbami. Numer alarmowy będzie działał również w momencie, gdy będziemy poza zasięgiem co na pewno będzie bardzo ważne.

Jak korzystać z Facebooka offline

Okazuje się, że bez internetu będzie można zajrzeć na Facebooka. Mamy bowiem taką opcję, by skorzystać z niego za pośrednictwem wiadomości SMS. Dzięki komórkom możemy płacić za parking czy bilety w komunikacji miejskiej. Tych możliwości naprawdę jest bardzo wiele i warto je poznać. Na pewno dla wielu osób znaczenie będzie miała możliwość awaryjnego ładowania telefonu w przypadku nokii. Można w ten sposób uzyskać nawet 50% baterii po wpisaniu specjalnego kodu, który sprawi, ze jeszcze będziemy mieli przez jakiś czas dostęp do naszego sprzętu.

Michał

Redakcja miskiewicz.pl

Zobacz również